bransoletki srebrne na ślubPrzygotowując się do najważniejszego dnia w swoim życiu, do dnia ślubu, młodzi ludzie zazwyczaj doskonale wiedzą, jak ma on wyglądać. Oni piękni, idealnie ubrani niczym księżniczka i książę z najpiękniejszej baśni, idealna sala, cudowni goście i zabawa do samego rana. Jednak nim dojdzie do spełnienia tych marzeń przed młodą parą stoi konieczność dokonywania mnóstwa wyborów. I o ile mężczyzna ma nieco ułatwiane zadanie, gdyż musi wybrać idealnie skrojony garnitur, buty i krawat (muszkę), o tyle przyszła panna młoda ma nieco bardziej pod górkę. Suknia, bo od jej poszukiwań zacząć się powinno, to najważniejszy element w dniu ślubu. A mnogość fasonów i kolorów nie ułatwia zadania.

Do tego wygodne buty, w których spędzić trzeba będzie kilkanaście godzin i biżuteria. Ona także, jak suknia i buty, musi zostać idealnie dobrana. Myśląc o dniu ślubu na myśl wielu kobiet przychodzą piękne białe, kremowe czy delikatnie różowe perły. Delikatny sznur perełek, bransoletki srebrne z kamieniami, a do tego kolczyki wyglądają w połączeniu z suknią ślubną bajecznie. Do tego nadają elegancji, klasy i harmonii. Niestety, perły są zdecydowanie odradzane w dniu ślubu, gdyż, jeśli wierzyć opiniom, uważane są za kamienie przynoszące nieszczęście i uważa się, że pod żadnym pozorem nie powinno się ich wybierać jako biżuterii ślubnej. Jednak panna młoda ma do wyboru tak szeroki wachlarz możliwości, niezliczone naszyjniki, kolie, bransoletki z kamieniami i kolczyki, że z pewnością konieczność rezygnacji z pereł aż tak straszna nie będzie.

Najważniejsze to wybrać biżuterię, która podkreśli blask panny młodej, doda bajkowego charakteru sukni i ogólnej elegancji. Tak dopracowana w każdym szczególe całość z pewnością wzbudzi zachwyt przyszłego małżonka oraz zgromadzonych gości, a pannie młodej pozwoli poczuć się, jak na dzień przystało, absolutnie wyjątkowo.

Back to top