podstawy biżuterii srebrnejO tym, że biżuteria srebrna zawsze była, jest i będzie bardzo ważna dla kobiety wiadomo nie od dziś. Trendy zmieniają się, co chwile, jednakże wybór ostatecznie należy do nas. To, jaką srebrną biżuterię wybieramy, na co dzień w głównej mierze jest uzależnione od naszego trybu życia, wykonywanego zawodu a także naszych stylizacji. Jeżeli chodzi o to, co każda kobieta powinna posiadać w swojej szkatułce, no cóż wszystko zależy od upodobania. Z pewnością powinien znaleźć się przynajmniej jeden elegancki zestaw kolczyków wraz z łańcuszkiem i wisiorkiem oraz dodatkową bransoletką, którą zakłada się na specjalne okazje. Nic tak nie zdobi kobiety jak piękna biżuteria ze srebra.

Zegarek to również podstawa, chyba, że ktoś uważa, że ten w telefonie mu wystarcza. Kolczyki wkrętki, minimalistyczna biżuteria srebrna, która jednak nadaje pewnego charakteru i subtelności również powinna zagościć w kobiecych sercach jak i szkatułeczkach. Na co dzień nosimy zazwyczaj drobne dodatki w postaci ulubionego łańcuszka srebrnego czy też pierścionka, dlatego ten wybór pozostawia się do osobistej sprawy pań. Jeżeli chodzi o tegoroczne trendy i blogi poświęcone modzie i urodzie hitem jest srebrna biżuteria rodem z egzotycznych wakacji. Wakacje w stylu boho były już znane nam z trendów modowych, które znakomicie odnalazły się również w jubilerstwie. Lekkie wzory dodają nie tylko charakteru, ale i subtelnego wyglądu. Dodatkowo mogą być wspomnieniem z niedawno zakończonych wakacji. Letnie trendy to przede wszystkim lekkość biżuterii, czyli pióra oraz kwiaty. Frędzle nie tylko mogą zdobić nasze torebki. Coraz częściej motyw ten pojawia się w kolczykach srebrnych czy wisiorkach. Takie dodatki z pewnością podkreślają styl i wyróżniają spośród szarego tłumu.

W tym roku wszystko jest dozwolone, zarówno w wyborze ubrań jak i dodatków biżuteryjnych. Łączenie ze sobą różnych stylów będzie idealnym rozwiązaniem tego lata. Dla kobiet nieco bardziej poważnych, ceniących sobie elegancki wygląd nie zabrakło również biżuteryjnego hitu. Perły są w tym sezonie idealnym dodatkiem do szykownej stylizacji. Jak wiadomo perły zawsze były subtelnym i eleganckim dodatkiem, dlatego w tym roku jak i u każdej z pań powinny zagościć, zwłaszcza, jeżeli zbliża się wesele czy inna tego typu uroczystość.

Źródło artykułu.

Back to top